Üst bar özel içeriği

Seo Danışmanlığı Yükselme Garantili SEO Danışmanlık Hizmeti

SEO Nedir?

SEO (Türkçe Arama Motoru Optimizasyonu) web sitelerinin arama motorlarında daha üst sıralarda listelenmesi için yapılması gereken çalışmaların tamamını ifade etmek için kullanılan bir kısaltmadır. ‘Arama Motoru Optimizasyonu’ kelimelerinin İngilizce baş harflerinin (Search Engine Optimization) birleştirilmesiyle kısaca SEO şeklinde ifade edilmektedir.

SEO Danışmanlığı Nedir?

SEO danışmanlığı, bir web sitesinin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılabilmesini ve arama sonuç sayfalarında daha üst sıralarda görüntülenmesini sağlamak için sunulan danışmanlık hizmetidir.

Teknik analiz, içerik analizi, rakip ve rekabet analizi, anahtar kelime analizi gibi derin ve detaylı analizler neticesinde verdiğimiz SEO Danışmanlığı hizmeti ile tamamen sektörünüze ve firmanıza özel stratejiler oluşturuyor ve uyguluyoruz.

SEO Neden Önemlidir?

SEO sayesinde ürün ve hizmetleriniz ile ilgili aramalarda siteniz üst sıralarda çıkar, daha fazla kişiye ulaşırsınız. SEO ile artan müşteri potansiyeliniz, ürün ve hizmetlerinizin satışında kayda değer ve sürekli bir artış sağlar. Ayrıca marka bilinirliğinizi artırmak ve itibarınızı korumak da SEO ile mümkündür.

Seo Danışmanlığı

SEO Çalışma Sürecimiz

1. SEO Analizi

SEO’ya derin analizler ile başlıyoruz; sektörünüzü, kurumunuzu, rakiplerinizi ve web sitenizin mevcut durumunu analiz ediyoruz.

2. SEO Planı

Analiz sürecinde edindiğimiz bilgilerden yola çıkarak teknik eksikleri ve ‘uygulanabilir’ fikirleri seo planına dahil ediyoruz.

3. Uygulama

SEO planına dahil edilen tüm konular için gerekli seo optimizasyon çalışmalarını yapıyoruz.

4. Takip ve Raporlama

SEO danışmanlık sürecinin son aşamasında yaptığımız seo çalışmalarını takip ediyor ve raporluyoruz.

SEO'nun Önemi

%0
Dünya nüfusunun internet erişim oranı
%0
Google'ın arama motoru pazarındaki payı
0
Google'da 1 saniyede yapılan arama sayısı
%0
Google‘da başlayan ürün arama trafiği
%0
Organik trafik kanalının diğer kanallara oranı

SEO Danışmanlığı Teklifi Alın Profesyonel

  Teknik SEO Danışmanlığı

  Uluslararası SEO Danışmanlığı

  Site İçi Seo Danışmanlığı

  Site Dışı SEO Danışmanlığı

  Sektörel SEO Deneyimi

  Sektörel seo danışmanlığı kapsamında; sektörünüze yönelik size özel olarak hazırlayacağımız seo stratejileri ile Google’daki görünürlüğünüzü ve trafiğinizi arttırıyoruz. Web sitenizin Google arama sonuçlarında daha üst sıralarda listelenmesi için seo optimizasyonu yapıyoruz. Tamamen veri odaklı şeffaf bir süreç ile daha fazla kişiye ulaşmanızı, kampanyalarınızı duyurmanızı ve satışlarınızı arttırmanızı sağlıyoruz.

  Medya ve Yayıncılık

  Otomotiv

  Sağlık ve Sigorta

  Teknoloji

  Bankacılık ve Finans

  Gayrimenkul

  Turizm ve Seyahat

  Eğitim

  SEO danışmanlığı neden önemlidir?

  Arama motorları, insanların internette bilgi aradıkları en yaygın araçtır. Web siteniz arama motorlarında üst sıralarda yer alırsa, daha fazla trafik ve potansiyel müşteri elde edersiniz. SEO danışmanlığı, web sitenizin arama motorlarında daha görünür olmasına ve daha fazla organik trafik çekmesine yardımcı olabilir.

  SEO Danışmanı ne yapar?

  SEO Danışmanı veya SEO Uzmanı bir web sitesinin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılabilmesini ve arama sonuçları sayfalarında daha üst sıralarda görüntülenmesini sağlamak için çalışır.

  SEO danışmanı, bir web sitesinin içeriği ve tasarımının arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilmesi, link analizi ve kurgusu, anahtar kelime araştırması ve anahtar kelime analizi gibi faaliyetleri gerçekleştirir.

  Sonuç olarak seo uzmanı yaptığı tüm teknik ve içeriksel yönlendirmelerle bir web sitesinin arama sonuçlarında daha üst sıralarda görüntülenmesini ve daha fazla ziyaretçi çekmesini sağlayabilir.

  SEO danışmanlığı hizmeti almanın faydaları nelerdir?

  SEO danışmanlığı hizmeti almanın işletmelere birçok faydası vardır. Bu faydalar şunları içerir:

  • Arama motorlarında daha üst sıralarda yer alma
  • Daha fazla organik trafik ve potansiyel müşteri elde etme
  • Marka bilinirliğinizi ve itibarınızı artırma
  • Daha fazla satış ve gelir elde etme

  SEO ile web sitemiz Google'da ilk sayfada çıkar mı?

  SEO, arama motorlarında üst sıralarda listelenmek için yapılır. Arama motorlarının belirlediği teknik seo standartlarının yanı sıra kullanıcı deneyimini en iyi hale getirmeyi hedefler. Sonuç olarak seo optimizasyonu yapılan web sitelerinin arama sonuçlarında görünürlüğü günden güne artar. Ancak hiçbir seo uzmanı ya da seo ajansı Google’da ilk sayfa gibi bir vaatte bulunamaz.

  Arama motoru optimizasyonu ile e-ticaret satışlarını artırmak mümkün mü?

  E-Ticaret siteleri, potansiyel müşterilerine maliyeti en düşük dijital pazarlama kanalı olan SEO arama motoru optimizasyonu çalışmaları ile ulaşmaktadır. Eğer siz de e-ticaret sitenize organik trafik akışı sağlamak ve online satışları artırmak istiyorsanız mutlaka profesyonel seo danışmanlık hizmeti almalısınız.

  Google Ads (Adwords) reklamları mı yoksa SEO mu?

  SEO danışmanlık hizmeti, web sitenize Google’dan organik aramalar sonucu gelen ziyaretçileri artırmak ve onlara daha iyi bir deneyim sunarak dönüşüm oranını yükseltmek için yapılmaktadır.

  Google Ads (Eski adıyla Adwords) ise Google’ın ücretli reklam servisidir. Kampanyalarınız için Google Ads yapabilirsiniz, ancak organik trafik artışı ve satış hedefliyorsanız mutlak seo danışmanlık hizmeti almalısınız. Ayrıca Google Ads kampanyaları ile Google Seo çalışmaları birlikte yürütüldüğünde çok daha iyi performans sergileyecek ve dönüşümleriniz artacaktır.

  İstediğimiz anahtar kelimede seo çalışması yaptırabilir miyiz?

  Kesinlikle evet!

  Ancak doğru anahtar kelimeleri belirlemek için öncelikle profesyonel bir seo analizi ile anahtar kelimeleriniz belirlenmelidir. Sonrasında anahtar kelime bazlı yükseliş için seo yapılabilir.

  SEO çalışmaları ne kadar sürede etkisini gösterir?

  SEO çalışmaları süreklilik ve takip gerektiren uzun soluklu çalışmalardır. Bu nedenle 1 ay ya da 6 ay gibi süreler verilmesi doğru değildir. Net 360, SEO çalışmalarına başladığı andan itibaren 3 ay içinde organik trafik artışı ve hedef anahtar kelimelerde yükselme vaat etmektedir, ancak hiçbir zaman %100 birinci sıra gibi gerçek dışı vaatler vermemektedir.

  SEO için ortalama ne kadar bütçe gerekiyor?

  SEO arama motoru optimizasyonu sürekli takip ve optimizasyon gerektiren bir iş olduğundan proje büyüklüğüne ve sektörel rekabete göre ayrılacak zaman belirlenmekte ve Adam/Saat şeklinde ücretlendirilmektedir.

  SEO ile nasıl daha fazla ziyaretçi çekilebilir?

  SEO ile daha fazla ziyaretçi çekmek için teknik seo ve içerik optimizasyonu odaklı yöntemleri kullanabilirsiniz. Öncelikle, web sitenizin arama motorları tarafından daha kolay taranabilir hale getirmeniz gerekir. Bunun için, web sitenizin yapısını ve tasarımını optimize edebilir, sunucu taraflı optimizasyonlar yapabilir ve içeriklerinizi arama motorlarının kriterlerine uygun bir şekilde oluşturabilirsiniz.

  Seo’da arama motorlarından daha önemli bir faktör olan ‘ziyaretçileri’ ihmal etmemelisiniz. İçeriklerin öncelikle ziyaretçileriniz için gerçekten bir fayda sağlaması gerektiğini unutmayın ve içerik oluştururken gereksiz kelime tekrarlarından, devrik cümlelerden ve bağlamdan kopuk cümleler oluşturmaktan kaçının.

  SEO web sitemizi nasıl etkiler?

  SEO sayesinde bir web sitesinin arama sonuçlarında daha üst sıralarda görüntülenmesi, daha fazla ziyaretçi çekmesi ve bu ziyaretçilerin daha fazla sayıda sayfaya girmesi gibi faydaları vardır. Bunların yanı sıra, SEO ile bir web sitesinin içeriği ve tasarımı daha kullanıcı dostu hale getirilebilir ve bu sayede ziyaretçiler daha iyi bir deneyim yaşayabilir. Ayrıca, SEO sayesinde bir web sitesinin arama motorları tarafından daha iyi anlaşılması ve arama sonuçlarında üst sıralarda yer alarak site sahiplerinin de daha fazla müşteriye ulaşabilmelerine yardımcı olur.

  Sayfa başına kaydırma butonu.