Üst bar özel içeriği

Google Kasım 2023 Çekirdek Güncellemesini Yayınladı

google güncellemesi 2023

Google, birkaç ay içinde arama algoritmasında yapılan ikinci büyük değişiklik olan Kasım 2023 temel güncellemesini kullanıma sunmaya başlıyor. Bu, birkaç ay içindeki ikinci büyük güncellemeyi işaret ediyor ki bu nadir görülen bir olay.

Şirket yaptığı duyuruda, Google’ın Kasım 2023 temel güncellemesini yayınladığını duyurdu. Buna göre Google’ın Kasım 2023 güncellemesi kullanıma sunuldu ve önümüzdeki birkaç hafta içinde tam olarak uygulanması bekleniyor.

Temel güncellemeler, Google’ın arama sonuçlarına güç veren algoritmalarda yapılan periyodik ayarlamalardır. Arama sorguları sonucunda gösterilen web sayfalarının alaka düzeyini ve kalitesini artırmak için tasarlanmıştır.

Güncelleme sonucunda sıralamaları olumsuz etkilenen web siteleri için “Yüksek kaliteli, faydalı içeriğe odaklanmayı” tavsiye den Google’ın Kasım güncellemesi 2023 yılında yaptığı dördüncü çekirdek güncelleme olması bakımından önem taşıyor. Önceki güncellemeler Mart, Ağustos ve Ekim aylarında yayınlanmıştı ve her biri birkaç hafta süren dağıtımları içeriyordu.

Bu içeriği paylaş

Yorum yapılmamış

Bu Gönderide 0 Yorum Var

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Sayfa başına kaydırma butonu.